Free* UK delivery on orders over £30Click & Collect 20% Off+44 (0)1472 357 515 | trade@haiths.com

Home > The Big Red Carp Fishing Blog > Naše výrobky pomáhajú už od 60-tych rokov minulého storocia vytvárat vítazné návnady na kapry

Naše výrobky pomáhajú už od 60-tych rokov minulého storocia vytvárat vítazné návnady na kapry

Friday, 6th September 2013

Je nám potešením podelit sa dnes s vami o informácie o našich rybárskych návnadách na kapry na báze krmiva pre vtákov. V 60-tych rokoch minulého storocia, ked boli vo Velkej Británii vyvinuté moderné varené návnady, sa vytvorili prvé špecializované základné zmesi rybárskych návnad na kapry, ktoré obsahovali ingrediencie krmiva pre vtákov Haith’s® urcených na krmenie vtákov v klietkach a rôznych iných vtákov. Tie sa nakoniec stali známymi ako „návnady na báze krmiva pre vtákov“ a - aj ked cas ubieha - pri súcasnom používaní v celej Európskej únii zostávajú jednou z najpopulárnejších rybárskych návnad na kapry.
Návnady na báze krmiva pre vtákov majú dvojakú výhodu v tom, že sú pomerne lacné a pritom vysoko strávitelné; preto sú velmi atraktívne pre kaprov, co ich robí dobrou komercnou investíciou.

Robin Red ® je našou najslávnejšou návnadou na kapry a jej jedinecné vlastnosti doslova lákajú tisíce kaprov po celé roky. Táto návnada obstála v skúške casu a to je vzácna prísada používaná v súcasnom love kaprov. Existuje len jeden originálny Robin Red ®, ktorý je odvodený z Haith®.

Ale pre Haith’s® je tu ovela viac, než je len Robin Red®: medzi náš osvedcený a odskúšaný sortiment návnad na báze krmiva pre vtákov patria legendárne produkty, ako sú Nectarblend ™, Ready Mix™, PTX™, Red Band®, Pigeon Conditioner, SBF™ Mix a Prosecto Insectivorous™, všetky cakajúce na pridanú hodnotu pre Vaše základné zmesi. Všetky naše návnady na báze krmiva pre vtákov sú každý den vo výrobnej prevádzke cerstvé a zarucujeme kontinuitu vedúceho postavenia našich výrobkov na trhu.

Firmu Haith’s® vlastní a riadi David Haith - vnuk Johna „Teda“ Haitha, ktorý založil spolocnost už v roku 1937. Naše recepty, zmesi a vedomosti sú jedinecné: nikto v Európe nemá také skúsenosti ako Haith’s pokial ide o miešanie vysokokvalitných návnad na báze krmiva pre vtákov u výrobcov návnad.

Factory

O Haith’s® Baits

Centrálny výrobný závod krmiva pre vtákov Haith’s® je miesto, kde vykonávame výskum a vývoj najkomplexnejšieho sortimentu návnad na báze krmiva pre vtákov vo Velkej Británii, ktoré sú urcené na lov kaprov. Náš závod, ktorý je vybudovaný pre tento úcel, vytvára spolu s integrovanými kanceláriami kvalitný priestor na výskum a umožnuje nám modernizáciu našich strojov, preto teraz máme hygienický závod na výrobu krmiva pre vtákov s vedúcim postavením na trhu.

Stredobodom pozornosti Haith’s® je záväzok kontroly kvality a režim testovania krmiva pre vtákov:

•odborník pomáha kontrolovat kvalitu našich výrobkov pomocou laboratórnych skúšok
• zameriavame sa na zdravie, dobrú pohodu a ochranu prírody
• medzi naše semená patrí SUPERCLEAN™
• suroviny nakupujeme len z renomovaných zdrojov
• zmesi majú nemenný recept

Výrobky – Dôveryhodné návnady na báze krmiva pre vtákov od 60-tych rokov minulého storocia

Nemal by mat každý rybár prístup k vysokokvalitnej výživnej návnade? Špecializujeme sa na krmivo pre vtákov a do našich návnad na báze krmiva pre vtákov pridávame rozmanitost, pretože vieme, aké je dôležité zvážit prijatelnost a chutnost a zabezpecujeme, aby potrava bola pokial možno co najviac rôznorodá.

Prakticky celý náš sortiment sa môže použit ako varené návnady (prísady Boilie), aj ked niektoré môže byt potrebné najskôr rozdrvit na jemný prášok. Niektoré z najlepších varených návnad, ktoré vôbec boli koncipované, obsahujú znacné množstvo našich krmív pre vtákov - v skutocnosti väcšina popredných firiem na výrobu návnad vo Velkej Británii a kontinentálnej Európe používajú naše prísady na zlepšenie ich základných zmesí, pricom medzi najpopulárnejšie patria Robin Red®, Nectarblend™, PTX™, Prosecto Insectivorous™, Red Factor™, SBF Mix™ a vajecné sušienky.

Robin Red

Kvalitné návnady na báze krmiva pre vtákov fungujú

Kapor považuje návnady na báze krmiva pre vtákov za velmi chutné, ale to, co je menej známe je, že klúcom k úspechu väcšiny návnad na báze krmiva pre vtákov je ich vysoký obsah tuku a vysoký obsah tuku predstavuje vysokú energiu. Pocas letných mesiacov, najmä vtedy, ked je metabolizmus kapra najrýchlejší, je lahko a pohotovo menitelný zdroj energie velmi dôležitý, co je dôvod, preco krmivo pre vtákov môže byt najúcinnejšie práve v letných mesiacoch.

Varené návnady (Boilies) na báze kvalitných krmív pre vtákov sú obvykle takmer okamžite úspešné bez nutnosti rozsiahlych predbežných kampaní. Preto kvalitné zmesi krmiva pre vtákov fungujú a nikto v Európe nemá také skúsenosti ako Haith’s pokial ide o miešanie vysokokvalitných návnad na báze krmiva pre vtákov u výrobcov návnad.

Sú unikátne a majú rôzne štruktúry/farby...

Range of Haith's Baits

Produkujeme menej CO2, pretože všetko je pod jednou strechou

Nakupovat priamo vo firme Haith’s® obvykle znamená menej CO2uvolneného do životného prostredia, pretože návnady miešame z cistých surovín a krmivá balíme sami pod jednou strechou - väcšina iných firiem a organizácií ich jednoducho nakupuje vo výrobnom závode a expeduje zo samostatného skladu. Vždy, ked je to možné, náš odpadový materiál recyklujeme.

Haith’s® PROFORMULA

S potešením oznamujeme PROFORMULA, našu novú službu na výrobu návnady na báze krmiva pre vtákov/základnej zmesi podla Vašich požiadaviek. Aj ked sme odborníci, pokial ide o výrobu krmiva pre vtákov, vieme, že ste odborníci na výrobu návnad na kapry; preto vytvoríme zmes podla Vášho špeciálneho a pre Vás jedinecného receptu..

Spolahlivé udržiavanie zásob

Dostupnost zásob je pre všetky firmy dôležitá. Pretože aj my sme výrobca, pochopili sme, že príliš vela zásob na pultoch znižuje penažný tok a príliš málo zásob môže donútit výrobcu zastavit výrobnú linku. To je dôvod, preco v Haith’s vždy skladujeme velké objemy surovín pod jednou strechou, co nám umožnuje vyrábat cerstvé dávky návnad na báze krmiva pre vtákov a denne ich expedovat po celej Európe.

Spolahlivé dodávky

Vybudovali sme silné vztahy s medzinárodnými dopravcami, ktorí tovar dodávajú do celého sveta. Je pravdepodobné, že môžeme ušetrit peniaze na dovoznom; avšak sme radi, že môžeme spolupracovat aj s vašim dopravcom.

Charta zákazníckeho servisu

Naši oddaní medzinárodní obchodní poradcovia sú tu, aby Vám pomohli maximalizovat návratnost Vašej investície do surovín. Nedovolia, aby jazyková bariéra stála v ceste dobrým službám a na splnenie tohto slubu majú zavedenú chartu zákazníckeho servisu:

• priama telefónna linka pre vývoz: +44 (0)1472 254 589
• nebudeme slubovat, co nemôžeme dodat
• pocúvame, co zákazníci hovoria
• na otázky odpovedáme rýchlo
• budeme vždy nápomocní
• aby sme pomohli, pôjdeme o kúsok dalej

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Connor Hopkins - poradkyna pre medzinárodný obchod a predaj
T - +44 (0)1472 254589
F - +44 (0)1472 242883
E - connor.hopkins@haiths.com

Simon King – medzinárodný vývoj
E - simon.king@haiths.com
SKYPE: haiths1937

Zistite si viac o Haith’s® Baits:

Vyhladajte nás na Twitter @RobinRedTM

Navštívte internetovú stránku: www.haiths.com/haiths-baits/

Haith’s® baits
The Bird Food Centre
Genesis Way
Europarc
Grimsby
DN37 9TU
UK 

Written by

(Leave blank to show as anonymous)
(Required, this will not display)
Follow our blogBloggersCategoriesRecent postsArchiveTags